Anielska szczotka do włosów

Anielska szczotka do włosów

Tangle Angel to bardzo charakterystyczna szczotka do włosów. Jest tak rozpoznawalna dzięki ozdobie w kształcie anielskich skrzydeł, ale także dlatego, że jest już szczotką kultową. To model szczególnie rozpowszechniony przez kobiety zainteresowane pielęgnowaniem włosów. Szczotka Tangle Angel zdobyła wiele pochlebnych opinii ze względu na to, jak potrafi sobie poradzić z problematycznymi włosami ze skłonnościami to plątania się. Tangle Angel radzi sobie świetnie nawet z najgorszymi kołtunami.

Tangle Angel od Cocolita.pl jest także bardzo funkcjonalną szczotką. Jest wodoodporna, dzięki czemu swobodnie można z niej korzystać w łazience i rozczesywać mokre włosy. Dodatkowo jest odporna na wysoką temperaturę i nie nagrzewa się, więc można jej używać podczas suszenia włosów.

Specjalne tworzywo, z jakiego szczotka została wykonana, przekłada się na to, że rozczesywane włosy się nie elektryzują. Co więcej, powłoka wykazuje właściwości antybakteryjne oraz antystatyczne, które przeciwdziałają gromadzeniu się kurzu i bakterii na powierzchni szczotki. Szczotkę można bardzo łatwo oczyścić. Przekłada się to na możliwość utrzymania najwyższego stopnia czystości.

Ząbki szczotki są elastyczne, dzięki czemu świetnie radzą sobie z rozplątywaniem włosów. Co więcej, nie podrażniają skóry głowy ani nie powodują powstawania mechanicznych uszkodzeń łusek włosa, co często można zaobserwować przy stosowaniu zwykłych szczotek drogeryjnych. Różne długości igiełek szczotki i ich specjalne rozmieszczenie dodatkowo ułatwiają rozczesywanie włosów.