Jakie kolory lakierów hybrydowych wybrać na początku?

W ostatnich miesiącach nastał prawdziwy szał na lakiery hybrydowe. Co więcej, kobiety nie chodzą już tylko do manicurzystek, aby wykonać sobie manicure tymi lakierami, ale zaczynają same próbować swoich sił w domu. Tak naprawdę, wykonanie manicure hybrydowego to nic trudnego. Wystarczy zaopatrzyć się w zestaw startowy i dużo ćwiczyć.

Co powinien zawierać zestaw startowy do hybryd?
Z pewnością w zestawie startowym nie może zabraknąć lampy UV bądź LED, która utrwala lakierożele. Potrzebujemy również bazy, topu, kolorowych lakierów, a także odtłuszczacza, zwanego cleanerem, oraz acetonu do usuwania hybryd. Powinniśmy również zakupić bloczki polerskie oraz bezpyłowe waciki.

Jakie kolory hybryd wybrać na początek?
Wszystkie panie mają inne preferencje co do malowania paznokci. Niektóre lubią ciemne kolory, inne żywe neony. Tymczasem istnieje jeden kolor, którego nie może zabraknąć w żadnej kosmetyczce a jest nim modny odcień Semilac Biscuit. To przepiękny, mleczny róż, który pasuje niemalże na każdą okazję. Paznokciem pomalowane lakierem Semilac Biscuit wyglądają schludnie i bardzo elegancko. Warto zaznaczyć, że cena tego lakieru nie jest wygórowana. Znaleźć możemy go zarówno przez Internet jak i w stacjonarnych sklepach, sprzedających lakiery marki Semilac.