Nowoczesny ślub

Na polskim rynku pojawia się co raz więcej nowoczesnych aranżacji ślubu oraz wesela. Idąc z duchem czasu, wielu producentów prześciga się co chwile w wymyślaniu co raz ciekawszych i niszowych rozwiązań. Nowożeńcy często decydują się na ślub na łące, w rozstawionym namiocie w ogrodzie, na plaży. Wybierają fotobudki, niefrasobliwie wyglądające dekoracje ślubne, nowoczesne menu. Ognisko, grill, gra w siatkówkę, czy bilarda? Proszę bardzo!

Nowoczesna stylizacja ślubna
Co raz częściej Panny Młode decydują się na oryginalne suknie ślubne. Tradycyjne bezy odchodzą do lamusa. Częściej wybiera się falbany, pióra, cekiny, suknie w kształcie syreny, zupełnie gładkie lub bogato zdobione. W dodatkach wybiera się opaski, zamiast welonu, buty kolorowe, zamiast nude. Makijaże stają się co raz bardziej odważne, usta są podkreślone mocniej. Pan Młody również szaleje ze stylizacją-  Kamizelka w kratę? Czego nie! A może czerwone skarpetki?

Stylizacja paznokci
Ostatnim ogromnym trendem w stylizacji ślubnej jest neon. Idealnym lakierem jest Semilac Sleeping Beauty. Jest to z pozoru delikatnie wyglądająca pastelowa brzoskwinka, jednak jest mocno nasycona i neonowa. Semilac 130 sprawi, że Ty będziesz w świetle reflektorów przez całą noc! Nikt nie przejdzie obok Ciebie obojętnie, a obrączka będzie pięknie komponować się z brzoskwinią na paznokciach. Jeśli nie możesz się zdecydować, to idealnym wyborem dla Ciebie jest właśnie Semilac 130 Sleeping Beauty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *