Nowoczesny ślub

Na polskim rynku pojawia się co raz więcej nowoczesnych aranżacji ślubu oraz wesela. Idąc z duchem czasu, wielu producentów prześciga się co chwile w wymyślaniu co raz ciekawszych i niszowych rozwiązań. Nowożeńcy często decydują się na ślub na łące, w rozstawionym namiocie w ogrodzie, na plaży. Wybierają fotobudki, niefrasobliwie wyglądające dekoracje ślubne, nowoczesne menu. Ognisko, grill, gra w siatkówkę, czy bilarda? Proszę bardzo!

Nowoczesna stylizacja ślubna
Co raz częściej Panny Młode decydują się na oryginalne suknie ślubne. Tradycyjne bezy odchodzą do lamusa. Częściej wybiera się falbany, pióra, cekiny, suknie w kształcie syreny, zupełnie gładkie lub bogato zdobione. W dodatkach wybiera się opaski, zamiast welonu, buty kolorowe, zamiast nude. Makijaże stają się co raz bardziej odważne, usta są podkreślone mocniej. Pan Młody również szaleje ze stylizacją-  Kamizelka w kratę? Czego nie! A może czerwone skarpetki?

Stylizacja paznokci
Ostatnim ogromnym trendem w stylizacji ślubnej jest neon. Idealnym lakierem jest Semilac Sleeping Beauty. Jest to z pozoru delikatnie wyglądająca pastelowa brzoskwinka, jednak jest mocno nasycona i neonowa. Semilac 130 sprawi, że Ty będziesz w świetle reflektorów przez całą noc! Nikt nie przejdzie obok Ciebie obojętnie, a obrączka będzie pięknie komponować się z brzoskwinią na paznokciach. Jeśli nie możesz się zdecydować, to idealnym wyborem dla Ciebie jest właśnie Semilac 130 Sleeping Beauty.