Odważne kolory w stylizacji paznokci

Paznokcie hybrydowe to ostatnimi czasu najbardziej popularny sposób na przedłużenie i pogrubienie naturalnych paznokci, a przy tym nadanie im trwałego, soczystego koloru.

Seksowne, długie i zawsze idealnie pomalowane paznokcie to marzenie każdej kobiety – i każda może je sobie zafundować! Profesjonalne salony stylizacji paznokci oferują dziś w dobrych cenach paznokcie hybrydowe w jednym z dziesiątek kolorów, które na pewno skradną serce każdej pani.

W najlepszych salonach stylizacji paznokci pracuje się na produktach Semilac, które gwarantują ogromny wybór odcieni przy bardzo wysokiej jakości hybryd utwardzanych światłem UV.

Semilac elegant raspberry to jeden z najnowszych kolorów marki Semilac, który szturmem podbija salony stylizacji na całym świecie. Elegancka malina to coś dla miłośniczek ekstrawaganckiego looku przy jednoczesnym zachowaniu pozorów elegancji. Elegant raspberry to prawdziwie głęboki kolor lakieru hybrydowego, dzięki któremu paznokcie będą idealnym uzupełnieniem romantycznej stylizacji na randkę, ale świetnie sprawdzą się również przy poważnej pracy w biurze, jako dodatek do nudnej urzędowej garsonki. Gdy zbliża się wiosna, czas pokazać światu swoje nowe, malinowe wcielenie – na początek na paznokciach!